• 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı GÜZ Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri.

  İkinci öğretim programı öğrencileri öğrenim ücretini, öğrenim süresini dolduran öğrenciler ile bir yükseköğretim programına kayıtlı iken daha sonraki tarihlerde üniversitemize kayıt yaptıran öğrenciler katkı payını 16 - 19 Eylül 2019 tarihleri arasında Halk Bankası Şubelerine T.C. Kimlik numarası/okul numarasıyla veya UBİS den kredi kartı ile de ödeyebilirler.

  Katkı Payı Öğrenci Ücretleri (Bakanlar Kurulu Kararı ile 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Katkı Payı tutarlarında değişiklik yapılması durumunda, söz konusu değişiklik aşağıda yer alan tutarlara yansıtılacaktır.)

  Ders kayıt işlemleri UBİS’den 16 - 19 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. (İkinci öğretim programı öğrencileri öğrenim ücretlerini, öğrenim süresini dolduran öğrenciler ile bir yükseköğretim programına kayıtlı iken daha sonraki tarihlerde üniversitemize kayıt yaptıran öğrenciler katkı payını ödedikten sonra ders seçebilirler)


  Ders kaydı yapan öğrencinin ders kayıt onayı 16 - 20 Eylül 2019 tarihleri arasında Danışman öğretim elemanınca yapılacaktır.  

   

  Dönem ders kaydını yapmayan öğrenci ilgili dönemde öğrencilik haklarından yararlanamaz.


  Derslerin Başlama Tarihi: 23 Eylül 2019