Özel Yetenek Sınav Sonuçları İle İlgili Duyurular

Güzel Sanatlar Fakültesi 2013–2014 Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınav Sonuçları-6.9.2013 1

Grafik Tasarımı ASIL Liste YEDEK Liste. 

Resim ASIL Liste YEDEK Liste.

Seramik ASIL Liste YEDEK Liste.

Müzik Teknolojisi ASIL Liste

Asıl listeden kayıtlar 10 Eylül 2013 günü Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Rektörlük Ek Hizmet Binası Yeni Mahalle İsmail Hakkı Karadayı Bulvarı No:10 18200 ÇANKIRI adresinde yapılacaktır. Saat 17:30’a kadar kayıt yaptırmayan adaylar bu haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

 Kontenjanın dolmaması halinde 10 Eylül 2013 tarihi saat 18.30’da boş kontenjanlar ilan edilecektir.

   Boş kontenjan kadar yedek listeden kayıtlar 13 Eylül 2013 tarihinde yukarıda belirtilen adresdeyapılacaktır. Saat 17:30’a kadar kayıt yaptırmayan adaylar bu haklarından vazgeçmiş sayılacaklardır.

Boş kontenjan olması halinde 18 Eylül 2013 tarihinde saat:14.00 de isim okuma yöntemi ile yedek listeden yukarıda belirtilen adresde kayıt yapılacaktır.(bu yöntemle öğrenci alınması durumda detaylı bilgi ilan edilecektir)

 Ön kayıt işlemi üniversite bilgi sisteminden yapılması gerekmektedir. Üniversite bilgi sistemine giriş için gerekli olan öğrenci numaranızı http://oidb.karatekin.edu.tr/okulno/default.aspx bağlantı adresinden T.C. Kimlik numaranızı yazarak temin ediniz.

 ÖN KAYIT

Ön kayıt için  https://ubis.karatekin.edu.tr/  bağlantı adresinden bilgi sistemi giriş sayfasını açınız. Kullanıcı adı alanına okul numaranızı şifre alanına T.C. Kimlik numaranızı yazarak bilgi sistemine giriş yapınız. “Öğrenci Sosyal Durum Belirleme Formu”nu doldurarak "KAYDET"e basınız. Kayıt işleminden sonra yeni açılan sayfadaki “2013–2014 Öğretim Yılı Yeni Öğrenci Kaydı Kayıt Formu”nu da doldurarak kaydediniz. Kayıt işleminden sonra "Öğrenci Bilgi Formu”nun çıktısını alınız. Bu forma güncel fotoğrafınızı yapıştırıp imzalayınız ve kesin kayıt için gerekli belgeler ile birlikte getiriniz.

 Kayıt için gerekli belgeler. 

 1. Adayın mezun olduğu ortaöğretim kurumundan aldığı lise diplomasının aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesi.

 2. 4 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda fotoğraf.

 3. Öğrenci Bilgi Formu (Ön kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra alınan form)

 Eksik Evrakla Kayıt Yapılmayacaktır.